Danışmanlık Talebi

Danışmanlık Talebi

1 Yıl boyunca soru sorabileceğiniz Yıllık soru danışmanlığı;  Bu sorularınızı ve cevaplarımı kapsayan bir çalışma 1 yıl boyunca. 1 yıl boyunca size hem koçluk tarzında, hem de astroloji tarzında yardımda bulunacağım. (o ana göre iş-sağlık-ilişki-ruhsal durum gibi) Haritanızda ise bazı önemli noktalarda bilgilendirebilirim bu çalışmada (dönüştürmeniz, şifalandırmanız gereken durumlar gibi) Haritanızda size katkı olacak durumları çıkartabilirim. Yeniay ve Dolunayları haritanıza göre yorumlayabilirim. Bu hemen ilk sorularınız ile başlıyor. Sorularınıza 24-48 saat içinde cevap veriyorum aksi bir durum olmazsa.

Tek soru danışmanlığı; Bu o ana dair sorularınızı kapsayan bir çalışma. İş görüşmeleri, ilişkiniz, o an ruh haliniz, içinden çıkamadığınız durumlar vb. gibi sorularınıza 24 saat içinde cevap verdiğim bir çalışma.

Harita analizi; Sadece haritanızın genel analiz danışmanlığını istiyorsanız ise word ile yazıyorum, listeye göre 10-14 gün içinde iletiyorum. Ücret ve daha fazla bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Email Address

penguenesoruyorum@outlook.com

Facebook 01 Twitter 0 Linkedin 0 Tumblr 0